Blog

Listopadowe nowości i bestsellery

Witaj,

w dzisiejszym newsletterze poruszamy tematykę dotyczącą całej szerokości oferty. Może zainteresują Cię także produkty których nie stosujesz na co dzień? Świetnie jeśli coś okaże się idealnym pomysłem na prezent!

Spis treści:

1. Latarki przemysłowe z atex.

2. Przenośne systemy oświetlenia.

3. Latarki czołowe – świąteczna przecena.

4. Nowe głębokie walizki Peli Air – super lekkie ale nadal pancerne.

5. Walizki dla fotografów – wypełnienia Trekpak.

6. Walizki na broń – inspiracje.

Zaczynajmy!

1. Latarki przemysłowe z atex.

Jesień to okres kiedy zaczyna brakować światła nawet podczas dziennej zmiany. Jest to też okres kończącego się budżetu rocznego. W niektórych firmach zostają fundusze do wykorzystania, my postaramy się podpowiedzieć jak dobrze wybrać i nie przepłacić.

Latarka Peli 3415MZ0

to unikalna latarka przemysłowa. Prosta ale z ruchomą główką ustawianą pod kątem 90 stopni. Dodatkowo uchwyt wyposażony w magnes umożliwia przymocowanie do stalowych elementów. Uzupełnieniem jest wysoka moc i atest do strefy 0 zagrożenia wybuchem.

Latarka 3315Z0

nasz bestseller. Prosta latarka o wysokiej mocy. Zasilana trzema bateriami AA. Pracuje do 19 godzin i posiada atest do strefy 0. Jej atrakcyjna cena z dożywotnią gwarancją jakości pozostawia konkurencję daleko w tyle.

Latarka PELI 3315Z0 1

Latarka czołowa 2755Z0

klasyczna już propozycja. Prosta w obsłudze, solidna konstrukcja z dopuszczeniem do strefy 0. Antystatyczny pasek na kask dopełnia dzieła. Dobra cena i dożywotnia gwarancja jakości to coś co nasi klienci lubią najbardziej.

Latarka czołowa PELI 2755Z0 1


2. Przenośne systemy oświetlenia.

Co nowego w systemach oświetlenia?

Wersję 9455 do stref zagrożonych wybuchem przedstawialiśmy już kilka razy.

lampa atex do strefy 0 gazowej

Wielką popularnością cieszy się nadal model 9490.

Jeśli nie śledziliście losów modelu 9460 to proponujemy zwrócić uwagę na nowe głowice LED oraz możliwość położenia podstawy lampy – w starym modelu skrzynia stała, przez co była mniej stabilna.

W przyszłym roku odpalamy z nowym unikalnym rozwiązaniem w dziedzinie przenośnego oświetlania. Uważnie śledźcie naszego newslettera!


3. Latarki czołowe – świąteczna przecena.

Tak się złożyło, że mamy na magazynie nadwyżki dwóch modeli latarek. Jedna to prosta latarka z mocnym snopem światła a druga to wielofunkcyjny kombajn z akumulatorem ładowanym przez USB. Spytaj nawet o jedną sztukę, a z pewnością cena Cię mile zaskoczy. Uwaga – ograniczone ilości!

Latarka czołowa PELI 2780R


4. Nowe głębokie walizki Peli Air – super lekkie ale nadal pancerne.

O skrzyniach Peli Air informowaliśmy kilka razy. Do 40% lżejsze przy tej samej jakości – to robi różnicę. Modele z kółkami w standardzie bagażu podręcznego 1615 i 1535 sprzedają się świetnie. Podbiły serca inżynierów i mechaników, fotografów i ludzi biznesu podróżujących drogą lotniczą. Idąc za ciosem Peli wyprodukowało kolejne modele z 45% głębszym dnem. Sprawdź już teraz!

Redukują masę bagażu podręcznego i rejestrowanego!


5. Walizki dla fotografów – wypełnienia Trekpak.

Wraz z serią Peli Air pojawiły się unikalne organizery Trekpak. Dostępne są dla skrzyń Peli Air oraz dla kilkunastu rozmiarów skrzyń Peli Storm i Peli Case. W odróżnieniu od klasycznego organizera Trekpak stworzony jest z super trwałego i wodoodpornego tworzywa. W pełni dostosowywany wygląda bardzo profesjonalnie. Zostanie z Tobą na lata! Idealny dla fotografów i profesjonalistów.

Lekka walizka bagaż podręczny


6. Walizki na broń – inspiracje.

Nasze walizki na broń cieszą się największym wzięciem jesienią. Model im3300 to nasz bestseller. Warto również zaopatrzyć się w walizkę na amunicję – model 1300. W naszym sklepie zawsze można trafić atrakcyjne przeceny.

            walizka na broń                walizka na amunicję